На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Розстрочка для боржників


22 травня було прийнято Закон України «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо стимулювання сплати поточних платежів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості до Пенсійного фонду України» (далі – Закон № 4814), який набрав чинності 12 червня 2012 року (опублікований у газеті «Голос України» від 12.06.2012 № 106).Згідно цього Закону з 12 червня 2012 року управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях приймає від платників заяви на розстрочення заборгованості зі сплати страхових внесків.

Повідомляємо, що Законом передбачено:

розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, які не погашені на день укладення договору про розстрочення, за умови, що на день подання заяви у платника немає заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок);

та списання сум штрафів та пені за несвоєчасну сплату страхових внесків та єдиного внеску за умови виконання умов договору про розстрочення та недопущення виникнення нової заборгованості зі сплати єдиного внеску за період дії такого договору.

Платники, які виявили бажання розстрочити суми заборгованості зі сплати страхових внесків, мають право протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом № 4814 подати до органу Пенсійного фонду України за місцем взяття на облік заяву у довільній формі.

Право скористатись розстрочкою у м. Чернівцях мають наступні суб’єкти господарювання: ТОВ "Газсервіс", В/Ч-1028, ПП "Грунь", ТОВ "Торговий дім "Захід", Кооператив "Віраж" , ВАТ "Агрокомплект", ТОВ "Тібе компані", ПП "Теомет", ПП "Люкс універсал", ТЗОВ "ПІІ "Авіас-енергомаш" , Міська СЕС, ВАТ "Бізнес-центр "Альбатрос", ТОВ "Італавтоцентр", ТОВ "Мотор-центр" , ПРАТ "Чернівецька друкарня", ВКФ "Кераміка Буковини", ПП Щербатюк В.З, ТОВ "Ельдорадо", а також підприємства, що розрахуються із заборгованістю зі сплати єдиного соціального внеску, просимо посадових осіб звертатись до управління за детальнішою інформацією за адресою м. Чернівці, вул. Алма- Атинська, 9а.

Звертаємо увагу, що заяви платників, що надійшли пізніше шестимісячного строку з дня набрання чинності Законом № 4814, розглядатись не будуть.

Орган Пенсійного фонду України у десятиденний строк з дня отримання заяви перевіряє за даними карток особових рахунків платників відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску на дату подання ними заяви, приймає рішення про розстрочення сум заборгованості та укладає з платником договір про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків.

Суми заборгованості із сплати страхових внесків розстрочуються та підлягають сплаті рівними частинами протягом 24 календарних місяців починаючи з місяця подання платником заяви.

Договір про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків підлягає достроковому розірванню, якщо платник не сплачує в повному обсязі розстрочені платежі із сплати страхових внесків та/або поточні платежі з єдиного внеску.

На сьогодні Пенсійним фондом України розроблено проект постанови Правління «Про затвердження Порядку списання штрафів та пені платникам, які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, та форми договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків», який направлено на погодження зацікавленим міністерствам та відомствам. Проект розміщено на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України.

 

 

Наталія Алєксєєва,
начальник відділу обліку надходження
платежів управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях