На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

29.09.2015   Управління праці та соціального захисту населення інформує

          До уваги осіб, які перемістились з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

  

Міністерством соціальної політики України разом з громадською ініціативою Крим SOS та Міжнародною організацією Stabilization Support Servises за підтримки уряду Великобританії започатковано програму позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб (далі-Програма), спрямовану на забезпечення соціального захисту цих осіб та інших незахищених громадян у населених пунктах України.

У межах реалізації Програми на період з 01.09.2015 року по 30.04.2016 року впроваджено посаду «Радник з питань внутрішньо переміщених осіб».

Кожен переселенець, який не може розв’язати своє соціальне питання самостійно з тієї чи іншої причини безпосередньо на районному рівні може звернутись до регіонального радника з питань внутрішньо переміщених осіб за допомогою.

Радники на регіональному рівні будуть допомагати внутрішньо переміщеним особам у налагодженні комунікації між ними та Міністерством соціальної політики України, отриманні інформації з питань, що стосується їх соціального захисту та розв’язанні виявлених проблем.

Повідомляємо, що у Чернівецькій області на посаду радника призначено Козловського Олега Валерійовича (тел. 050-426-53-57,                    email: ol.kozlovsky@gmail.com)

Звертатись за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, буд.245 (каб.№7) -  Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації 
 

29.09.2015   Управління праці та соціального захисту населення інформує

Як протидіяти гендерній дискримінації?

   Рівна та ефективна участь жінок у всіх сферах життя суспільства є необхідною умовою для економічного, політичного та соціального розвитку країни. Гендерна нерівність у процесах розвитку, економічному та соціальному житті носить дискримінаційний характер та сприяє фемінізації бідності.

При Міністерстві соціальної політики України діє Експертна рада з питань протидії дискримінації за ознакою статі для реагування на скарги та звернення громадян за фактами дискримінації за ознакою статі (наказ Мінсоцполітики від 08.06.2012 №3450). На офіційному сайті Мінсоцполітики розміщено  основні нормативні акти міжнародного права, ратифіковані Україною (у розділі „Діяльность”-„Гендерна політика”-„Протидія дискримінації”, www. discrimi.net).

Докладніше>>
 

29.09.2015   Відділ по роботі із зверненнями громадян інформує:

ОГОЛОШЕННЯ

З 16 жовтня 2015 року  припиняється прийом звернень громадян та особистий прийом керівництвом районної у місті ради, в зв’язку з ліквідацією Першотравневої районної у місті Чернівці ради
 

28.09.2015   Управління ДМС України в Чернівецькій області інформує

Для забезпечення прав виборців міграційна служба Буковини чергуватиме у вихідні та святкові дні в жовтні

З метою проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, забезпечення виконання завдань, визначених Законами  України «Про місцеві вибори», «Про державний реєстр виборців» Управління ДМС в Чернівецькій області надає  адмінпослуги з оформлення та отримання паспорта громадянина України, в тому числі у зв’язку зі зміною прізвища, імені, по-батькові, вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України по досягненню особою відповідного віку. Мешканці Чернівецької області для отримання вказаних послуг та завчасної підготовки до виборів можуть звертатися до територіальних підрозділів УДМС в Чернівецькій області.

Для забезпечення реалізації громадянами країни виборчого права територіальні підрозділи УДМС в Чернівецькій області 4, 5, 14, 18 та 19 жовтня 2015 року працюватимуть у черговому режимі від 09.00 до 18.00.

У вихідні дні 24 та 25 жовтня від 09.00 до 18.00 територіальні підрозділи УДМС в Чернівецькій області надаватимуть послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України, тимчасових посвідчень, що підтверджують особу громадянина України, а також – вклеювання фотокарток до паспортів громадянина України по досягненню відповідного віку.

Для  перевірки внесення даних до Державного реєстру виборців мешканці Чернівецької області до 19.10.2015 р. можуть звертатися до відділів ведення реєстру за місцем проживання.


Начальник Першотравневого
РВ у місті Чернівцях УДМС
у Чернівецькій області
В.Ф.Паскар


 

23.09.2015   Остання сесія Першотравневої районної у місті Чернівці ради VІ скликання.

17 вересня відбулась ХХХІ сесія районної у місті ради VІ скликання. В роботі сесії районної ради, яку провів голова ради Тарас Бабух, взяли участь районні обранці, заступники голови районної у місті ради, начальники відділів, управлінь та служб виконавчих органів ради, начальники КЖРЕПів, ПП «Житлосервіс», ТОВ «ТД Укрвторресурс».

До порядку денного пленарного засідання були внесені  5 актуальних  питань життєдіяльності району.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного головуючий привітав депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та вручив окремим депутатам районної ради, голові Першотравневої районної ради ветеранів Василю Сорохану грамоти, подяки за плідну співпрацю на теренах місцевого самоврядування.

Одноголосно депутати районної ради підтримали звернення до керівника МКП «Чернівцітеплокомуненерго» щодо перегляду норм споживання тепла (теплової енергії) на 1 м.кв. у будинках, де немає теплових лічильників з приведенням таких показників у відповідність до показників споживання тепла аналогічними будинками, де встановлені лічильники теплової енергії.

На завершення голова районної ради Тарас Бабух повідомив, що відбулась остання чергова сесія Першотравневої районної у місті Чернівці ради шостого скликання та подякував депутатам за співпрацю, взаєморозуміння, підтримку та плідну роботу протягом всієї каденції. Також побажав депутатам і надалі продовжувати свою громадську діяльність та перемоги у місцевих виборах 2015 року.