На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

13.08.2015   Українська армія – приклад мужності та людяності

У складний для країни час Збройні Сили України виступають гарантом захисту цілісності та суверенітету держави.

Наші воїни знаходяться у неймовірно важких умовах, під постійними обстрілами терористів та агресивної російської пропаганди. Демонструючи незламну волю до перемоги - Українська армія відроджує бойову славу України. Українські воїни стали прикладом людяності та відваги.

Світ має знати правду про Україну. З метою протидії російській інформаційній агресії та підтримки українського війська  розроблено інформаційні плакати «Довіряй Збройним силам України». Популяризація таких плакатів поширюватиме правдиву інформацію про українських військових, їхню людяність, мужність, безстрашність та високий професіоналізм. 

12.08.2015   Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях повідомляє

Робота з боржниками триває

          Чільне місце в питаннях соціального захисту населення, зокрема у сфері пенсійного забезпечення, посідає захист прав та інтересів працюючих громадян. І це закономірно - кожен працюючий в майбутньому стає пенсіонером, а пенсія, зазвичай, є чи не єдиним джерелом матеріального забезпечення непрацездатних громадян. Та, на жаль, не всі керівники підприємств та фізичні особи-підприємці розуміють, що порушення ними обов'язку сплати внесків за своїх найманих працівників позбавляє останніх частини пенсії, адже основною умовою включення періодів роботи до страхового стажу згідно з нормами чинного пенсійного законодавства є саме сплата внесків до Пенсійного фонду України. До того ж, пенсійна система в Україні базується на засадах солідарності – пенсії сьогоднішнім пенсіонерам виплачуються за рахунок внесків тих, хто сьогодні працює.

Докладніше>>
 

05.08.2015   Оголошення

Голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради повідомляє, що рішенням 65 сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 30.06.2015 року № 1645 «Про структуру і загальну чисельність виконавчих органів Чернівецької міської ради, ліквідацію виконавчих органів районних в місті Чернівцях рад та підрозділів, створених при виконавчих органах районних в місті Чернівцях рад» та рішенням 66 сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 31.07.2015 року № 1671 «Про внесення змін до рішення міської ради VІ скликання від 30.06.2015 року № 1645 «Про структуру і загальну чисельність виконавчих органів Чернівецької міської ради, ліквідацію виконавчих органів районних в місті Чернівцях рад та підрозділів, створених при виконавчих органах районних в місті Чернівцях рад» юридичні особи Першотравневої районної у місті Чернівці ради знаходяться в стадії припинення (ліквідації, реорганізації) діяльності, а саме:

Реорганізація:

  1. управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради (ЄДРПОУ 03190863 адреса м. Чернівці, вул. Руська, 183);
  2. управління житлового господарства Першотравневої районної у місті Чернівці ради (ЄДРПОУ 21432063 адреса м. Чернівці, вул. Руська, 183);

Ліквідація:

  1. Першотравневої районної у місті Чернівці ради (ЄДРПОУ 36145928 адреса м. Чернівці, вул. Руська, 183);
  2. Виконавчого комітету Першотравневої районної у місті Чернівці ради (ЄДРПОУ 04062239 адреса м. Чернівці, вул. Руська, 183);
  3. Фінансового управління Першотравневої районної у місті Чернівці ради (ЄДРПОУ 02317327 адреса м. Чернівці, вул. Руська, 183).
Строк заявлення кредиторами своїх вимог становить – 2 (два) місяці з моменту оприлюднення даного повідомлення.
 

05.08.2015   Управління Пенсійного фонду в м. Чернівцях інформує:

Як самостійно накопичити собі пенсію

На сьогодні для громадян України дуже важливим фактором протягом трудового життя є формування майбутніх пенсій і відповідальність за це покладено не тільки на державу та роботодавця, але й на працівника. Тобто пенсію треба заробити, і для того необхідно щомісячно в межах встановленого розміру сплачувати внески. Але в сучасних економічних умовах люди часто заробляють на прожиття де і як доведеться. Це стосується працівників тіньової економіки, трудових мігрантів, домогосподарок тощо. Є випадки, коли ці громадяни, не маючи як мінімум 15 років страхового стажу, опиняються поза “бортом” пенсійного забезпечення. Особиста відповідальність породжує турботу про власне пенсійне благополуччя. Тепер кожна людина розуміє: не буде сплати внесків – не буде пенсії. Законодавством України для цієї категорії людей розроблено механізм добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Особи, які обирають добровільну сплату внесків, звертаються до органів фіскальної служби за місцем проживання з відповідною заявою, на підставі чого укладається договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, де вказано порядок обліку платежів та дату набрання його чинності.

Антоніна Могилюк,
заступник начальника відділу платежів
до пенсійної системи управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях

 

05.08.2015   Управління Пенсійного фонду в м. Чернівцях інформує:

На часі - використання новітніх технологій

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях пропонує громадянам стати користувачем Веб – порталу електроних послуг Пенсійного фонду.  За допомогою якого пересічний громадянин, особа передпенсійного віку чи пенсіонер можуть самостійно отримати доступ та контроль за індивідуальними даними: розміром пенсії, розміром заробітної плати, що відображена в системі персоніфікованого обліку, отримати корисну інформацію з питань пенсійного страхування, зразки бланків документів, інструкції щодо їх заповнення, тощо. Для максимального полегшення процедури реєстрації на Веб – порталі, управлінням розроблено відповідну пам’ятку з детальними роз’ясненнями, в якій поетапно та з малюнками описано процес реєстрації та заповнення необхідних полів. Загалом відгуки людей, які вже користуються послугами пенсійного інтернет-ресурсу, мають ствердний характер, а доказом зростаючої популярності веб-порталу є постійне збільшення кількості звернень від громадян. Звісно, це здобуток часу, коли люди можуть отримати необхідну інформацію швидко, у зручному для себе форматі, не гаючи власний час на відвідини управління. Тож, шановні громадяни, закликаємо Вас скористатися перевагами, які надає веб-портал електронних послуг вже зараз і заздалегідь подбати про свою майбутню пенсію! Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях запрошує мешканців міста стати користувачами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua, для цього потрібно один раз відвідати наше управління (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код), або територіальне управління ПФУ за місцем проживання, зареєструвати заяву користувача Веб – порталу.

Більш детальну інформацію щодо можливостей інтернет-ресурсу та порядку реєстрації на ньому мешканцям міста Чернівці можна отримати у відділі з обслуговування громадян управління Пенсійного фонду в  місті Чернівцях , вул. Головна,205,  т.  7-45-31, по скайп – зв'язку (адреса: еdune_vikno)

Сподіваємось, що використання новітніх технологій значно покращить якість обслуговування громадян нашого міста.

 

Тетяна Джуравець,
перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях