На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

30.03.2009   Засідала комісія з питань забезпечення своєчасності повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

26 березня 2009 року у Першотравневій районній у місті Чернівці раді відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат.

На засідання комісії були запрошені та взяли участь керівники підприємств-боржників: ВАТ «Авіакомпанія «Буковина», ВАТ «Чернівцігаз», ВКФ АТВТ «Буковинка», ВАТ «ШБУ - 60», ПП «Сантехмонтаж», КП «Сігма», ТОВ «Електромонтаж - 470», ПП «Дельтабуд», ПК КФ «Акцент ЛТД».

Станом на 26.03.2009р. заборгованість із виплати заробітної плати складає 876 тис.грн. проти 1500,8 тис.грн. станом на 01.03.2009р.

На комісії наголошувалось на велике соціальне значення вчасної виплати заробітної плати та сплати внесків до Пенсійного фонду.

Заслухано представників запрошених підприємств з даного питання. Взято до відома пропозиції підприємств щодо термінів погашення наявної заборгованості та наголошено на необхідності суворого дотримання погоджених графіків погашення раніше зафіксованої заборгованості.

Управлінню праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради доручено продовжувати проводити щотижневі моніторинги підприємств із питань виплати заробітної плати та інформувати комісію.

 

Керуючий справами виконавчого
комітету районної ради Г.Девяткова


 

30.03.2009   Підсумки роботи у 2008 році з цивільного захисту населення

Відбулося підбиття підсумків роботи за 2008 рік по забезпеченню цивільного захисту населення за участю начальників цивільного захисту та начальників штабів цивільного захисту підприємств, установ та організацій, розташованих на території району.

Голова ради, начальник цивільного захисту Першотравневого району Ю.А.Ваньчицький у своєму виступі відмітив значимість та актуальність завдань, які стоять перед органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями у справі захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. На сьогоднішній день на території району з розташованих 1966 підприємств - 14 об'єктів вважаються потенційно-небезпечними об'єктами, серед яких ВАТ "Розма", ВТФ "Акцент ЛТД", КП "Міжнародний аеропорт "Чернівці", ТОВ "Машзавод" та інші, зафіксовано 4 зсувонебезпечних ділянки - район вул.Орловської вздовж річки Мольниця, вул.Кагарлицька до вул. М.Олімпіади, вул. Ковпака,11-13, а також район вулиць Барбюса-Одеська. Район розташований в сейсмічній зоні. Мікроземлетруси на його території фіксуються раз на 3 доби.

З метою попередження виникнення техногенних ризиків та підвищення рівня захисту населення в районі діють евакуаційна комісія та комісія техногенно-екологічної безпеки і надзвичайної ситуації, створені служби цивільного захисту: інженерно-будівельна, охорони громадського порядку, медична, протипожежна, служба сховищ та укриттів.

Впродовж минулого року в районі було організовано День цивільного захисту в загальноосвітніх та професійно-технічних закладах, огляд-конкурс на кращу навчально-матеріальну базу ЦЗ та на кращий навчально-консультативний пункт, перевірка готовності збірних евакуаційних пунктів та пунктів видачі засобів індивідуального захисту, ряд інструкторсько-методичних занять.

Після підведення підсумків визначено підприємства, де питання цивільного захисту знаходяться під постійною увагою та контролем - це ВАТ "Розма", ВАТ "Індустрія", обласне управління статистики, ВАТ "Цегельний завод № 3", обласна держтелерадіокомпанія, ВАТ "Гравітон", ДП "Міжнародний аеропорт "Чернівці", ВАТ "ПМК-76", ДКП "Чернівціводоканал".

Керівники та начальники штабів ЦЗ цих підприємств були відзначені грамотами районної у місті ради за роботу в цьому напрямку у 2008 році.

Разом з тим, ще існує ряд підприємств, де необхідно значно покращити стан справ з питань ЦЗ у відповідності до вимог, а саме: ТОВ "Машзавод", залізнична станція "Чернівці", КЖРЕП № 9, ВАТ "Електронмаш", ВАТ "Престиж-Інтер", ВАТ "Вимірювач".

Присутні на нараді начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради В.Самолюк, фахівець навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності М.Тримпол, начальник відділу з питань НС та ЦЗН районної у місті ради В.Затурський у своїх виступах порушили питання виконання основних завдань, що покладаються на єдину державну систему цивільного захисту у 2009 році, а також відповіли на запитання учасників наради.

 

Керуючий справами виконавчого
комітету районної ради Г.Девяткова


 

27.03.2009   Відзначено 65-річницю визволення міста Чернівці від фашистсько-німецьких загарбників

27 березня, напередодні 65-річниці визволення міста Чернівців від фашистсько-німецьких загарбників в Першотравневому районі влада і громадкість району вшанували подвиг воїнів-визволителів. У покладанні квітів і вінків до пам'ятника танку Нікітіна взяли участь представники районної ради, підприємств, організацій району. На центральному кладовищі, що на вулиці Кишинівській біля Меморіалу Слави під час короткого мітингу голова ради Юліан Ваньчицький від імені мешканців району висловив глибоку вдячність героям, які віддали своє життя за свободу нашого міста і запевнив, що про них пам'ятатимуть завжди. Від студентської молоді виступила Катерина Гутуряк, від військовослужбовців Віктор Дзьомбак. Сміливість і мужність своїх бойових товаришів згадав голова районної ради ветеранів України Володимир Бабенко. Завершили мітинг покладанням вінків і квітів до підніжжя Меморіалу Слави та братських могил. Докладніше>>
 

27.03.2009   Розпочато місячник санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови «Про проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою міста Чернівці» від 11.03.2009 року №60-р та голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради від 12.04.2009 року №24-р в Першотравневому районі з 16.03.2009 року по 16.04.2009 року оголошено проведення місячника санітарної очистки та благоустрою району. В рамках оголошеного місячника 11 березня в районі проведено нараду, присвячену проведенню заходів по санітарній очистці та благоустрою району. В нараді прийняли участь: голова, його заступник та керівники відділів, управлінь ради, представники департаменту житлово-комунального господарства, депутатського корпусу, комунальних підприємств та керівники підприємств, організацій та установ Першотравневого району. Голова ради Юліан Ваньчицький зосередив свою увагу на утворенні стихійних сміттєзвалищ, зокрема на вулиці Руській-Батуринській. Наголосив, що протягом весняного місячника санітарної очистки вивіз твердопобутових відходів на міське сміттєзвалище в Чорновці буде здійснюватись безкоштовно. Повідомив та запросив всіх прийняти участь в районній толоці, яка відбудеться 11 квітня на вулиці Зеленій та схилах річок Мольниця та Прут. У своєму зверненні до керівників освітянських закладів звернув увагу про необхідність збереження комунальної власності, утримання огорож, прибирання прилеглих територій. Докладніше>>
 

27.03.2009   Голова ради Ю.Ваньчицький про справи радні

Повернутись

У продовження минулорічної ініціативи депутатів ради стосовно виступів у прямому ефірі місцевого телеканалу в рубриці передачі "Справи радні", 25 березня відбувся перший в нинішньому році прямий ефір, в якому прийняв участь голова районної у місті ради Юліан Антонович Ваньчицький.
Протягом відведених сорока хвилин ефіру він намагався, відповідаючи на чисельні запитання ведучого телеефіру Єгора Подкидишива та телеглядачів, розповісти про здійснені протягом 2008 року та в нинішньому році радні справи у відповідності з делегованими повноваженнями.
Увага була акцентована, в першу чергу, на виконанні в Першотравневому районі заходів по підготовці до 600-літнього ювілею міста, на питаннях заборгованості, що виникла за виконані роботи перед підрядними організаціями, на результатах виконання міських програм тощо.
Окремою темою була тема повені. Ю.Ваньчицький розповів про ту роботу, яка була проведена в постраждалій частині району, що охопила 10 вулиць, працівниками виконавчих органів ради та депутатським корпусом.
У виступі було висвітлено і стан справ у сфері соціального захисту малозахищених верств населення, у бюджетній сфері, а також у питаннях санітарного стану та благоустрою району.
Телеглядачі мали можливість задавати питання в телефонному режимі, однак за браком часу відповіді отримали не всі. Порушені питання будуть розглянуті найближчим часом та надані письмові відповіді.
Наразі, на адресу районної ради від громадян надходили подяки, зокрема від мешканця будинку № 4 по провулку Смотрицького О.Коноплянко за належну організацію роботи по благоустрою території.
Користуючись нагодою, голова ради звернувся до керівників підприємств усіх форм власності, навчальних закладів, органів самоорганізації населення та до всіх мешканців району прийняти участь у оголошеному з 16 березня місячнику санітарної очистки та благоустрою території району.
Завершив свій виступ голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Юліан Антонович Ваньчицький з привітанням чернівчан з нагоди 65-ої річниці визволення міста Чернівці від німецько-фашистських загарбників, наступаючими Великодніми святами та побажанням всім доброго здоров'я, оптимізму та натхнення на добрі справи.