На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

03.09.2015   Управління ДМС України в Чернівецькій області інформує

ДМС оперативно отримуватимуть інформацію про зміну прізвища та імені особи при оформленні ЗП

Постановою Кабміну від 19 серпня 2015 р. № 621 передбачені новації щодо інформування органів ДМС про зміну особистих паспортних даних.

Так, органи РАЦС тепер інформуватимуть про державну реєстрацію зміни імені громадян України, які проживають на території України, не лише орган внутрішніх справ за останнім місцем проживання і військкомат, а й і орган Державної міграційної служби.

Мін’юст у порядку, встановленому МВС та Мін’юстом, надаватиме ДМС відомості з Реєстру про державну реєстрацію шлюбу або розірвання шлюбу (під час якого змінено прізвище), зміну імені.

У разі зміни прізвища або імені особа може подати документи для обміну паспорта для виїзду за кордон в день подання документів для обміну паспорта громадянина України у зв’язку із зміною прізвища або імені.

Якщо особа в день подання документів для обміну паспорта громадянина України у зв’язку із зміною прізвища або імені не подала документів для обміну паспорта для виїзду за кордон, ДМС чи його територіальний орган або підрозділ, який отримав документи для обміну паспорта громадянина України, визнає паспорт для виїзду за кордон недійсним, про що протягом однієї доби інформує Адміністрацію Держприкордонслужби та Українське бюро Інтерполу.

У разі неподання особою протягом місяця з дня зміни інформації, внесеної до паспорта громадянина України (крім додаткової змінної інформації), документів для його обміну за наявності у ДМС відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію шлюбу або розірвання шлюбу (під час якого змінено прізвище), зміни імені паспорт для виїзду за кордон, який підлягав обміну у зв’язку із зміною прізвища або імені, визнається недійсним.

Прес-служба УДМС в
Чернівецькій області


 

03.09.2015   Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях повідомляє

Зміни в оподаткуванні пенсій

 

Законом України від 17 липня 2015 року № 653-VIII «Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб».  З 1 вересня 2015 року звільняються від оподаткування пенсії:

-          учасники бойових дій у період Другої світової війни ( з 01.09.1939 по 02.09.1945);

-           інваліди війни;

-           особи, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (члени сімей померлих (загиблих) військовослужбовців).

-           Отже, починаючи з вересня поточного року з пенсій зазначених категорій осіб не буде утримуватись ні податок на доходи фізичних осіб, ні військовий збір.

 

Катерина Лакуста, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях

 

Пенсіонеру на замітку

У разі свого працевлаштування (у тому числі зайняття підприємницькою діяльністю) просимо обов'язково повідомити про це Пенсійний фонд. Це ж стосується й зміни місця проживання та інших обставин, що можуть вплинути на розмір та своєчасність виплати Вашої пенсії. Це убереже Вас від неприємних клопотів по поверненню отриманих коштів. Разом з тим, не забувайте, що у Ваших інтересах також повідомляти і про звільнення з роботи, адже це може вплинути на збільшення розміру пенсійних виплат. За довідковою інформацією звертатись: вул. Головна,205, т. 7-45-31, адреса скайп-зв»язку: еdune_vikno

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях

 

 

 

Оголошення

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях радить пенсіонерам міста, які замовляли пенсійне посвідчення, поцікавитись його наявністю та отримати в управлінні за адресою : вул. Головна,205, т. 7-45-31, адреса скайп-зв'язку: еdune_vikno
 

02.09.2015   Привітання ювіляра

2 вересня відзначила 90 років від дня народження - Бараннікова Тамара Олександрівна, ветеран Другої світової війни, мешканка Першотравневого району міста Чернівці.

 

Привітати ветерана з ювілеєм завітали голова районної у місті ради Тарас Бабух, голова районної організації ветеранів України Василь Сорохан та Микола Кушнір – голова первинної ветеранської організації 9/2.

 

Багато гарних і теплих слів вдячності було сказано ювілярці за Перемогу, за багаторічну працю. Зичимо нашому ветерану міцного здоров"я,  мирного неба, тепла та спокою! Щиро вдячні їй за бойові та трудові подвиги!

 

  За мужність та відвагу сьогоднішня ювілярка була відзначена   Орденом вітчизняної війни І ст., Орденом «За мужність і відвагу» та іншими нагородами.

 

Поки дозволяло здоров’я, була активним членом районної ветеранської організації.

 

ЇЇ життєвий досвід є гідним прикладом для нинішнього покоління, вона є живим свідком історичних подій.

 

02.09.2015   Управління праці та соціального захисту населення інформує

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 27.08.2015 відбулося засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглядалися питання :

1. Про протипожежний стан навчальних закладів району та їх готовність до експлуатації в новому 2015-2016 навчальному році.

2. Про проведення профілактичної роботи щодо  попередження пожеж на території району відповідно листа  Чернівецького міського  відділу ДСНС  у  Чернівецькій області  від  24.07.2015

№ 8/1036

3.Про стан гігієни виробничого середовища на  підприємствах Першотравневого району.

4.Про стан  безпеки та попередження виробничого травматизму на підприємствах водо-каналізаційного господарства району.

Докладніше>>
 

31.08.2015   День знань

Дорогі діти, батьки, вчителі, вихователі!

 

       Щиро вітаю вас із чудовим і хвилюючим справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності – Днем знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.

Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші привітання – вчителям і викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишається із вихованцями на все життя.

Нехай збуваються ваші заповітні мрії! Зі святом!

З повагою

Голова Першотравневої районної

у місті Чернівці ради               Тарас Бабух