На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

27.06.2008   Депутати звітували в прямому ефірі

25 червня ц.р. вдруге відбувся прямий ефір телепрограми «Справи радні» за участю депутатів Першотравневої районної ради - представників постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля.

Голова комісії - Д.Сірман коротко проінформував телеглядачів про діяльність комісії та напрямки роботи. Зокрема, було зазначено, що до складу комісії увійшли 15 депутатів - представників політичних партій, які представляють районну раду. Згідно делегованих повноважень міською радою районній раді, до компетенції комісії належать питання в галузі житлово-комунального господарства, а саме:

  • поточний і капітальний ремонт житлового фонду; 
  • експлуатація і утримання житлового фонду будинків місцевих рад; 
  • благоустрою і санітарного стану; 
  • індивідуального будівництва, перепланування квартир і будинків, добудови і недобудови до житлових будинків; 
  • будівництво господарських споруд.

На чисельні запитання телеглядачів, особливо з приводу санітарного стану та благоустрою територій, ремонту фасадів, доріг відповідали присутні В.Ротар та Р.Шерстюк.

Приємно було почути подяку за добрі справи на адресу присутніх від мешканців району, зокрема з вул.Узбецької, 25 - за виконання капітального ремонту будинку, з вул.Болотнікова - за допомогу по забезпеченню світлом.

Керуючий справами виконавчого комітету районної ради Г.Девяткова


 

01.06.2008   Чернівці – місто наших надій

В рамках підготовки та відзначення 600-річчя м.Чернівці в перший день літа на території Першотравневого району відбулося чимало заходів. Веселими, запальними піснями розпочалося дитяче свято «Чернвці - місто наших надій» в неділю, 1-го червня 2008 року в мікрорайоні «Руський», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей. З вітальним словом виступив голова Першотравневої районної ради Юліан Ваньчицький. Він побажав усім маленьким громадянам щасливого дитинства, сяючих усмішок та здійснення мрій. Присутні на святі дорослі і діти різного віку із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах - «Тато, мама, я - дружня сім'я», «Дитина очима батьків», «Весела естафета». Приємно вразив присутніх конкурс «Малюнок на асфальті», присвячений 600-річному ювілею рідного міста. Переможці усіх конкурсів були відзначені гарними подарунками. А учасники художньої самодіяльності міського культурно-просвітницького центру представили чудову концертну програму. День 1-го червня 2008 року надовго запам'ятається мешканцями, особливо дітям Калічанки. Саме цього дня, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, відбулося відкриття нового дитячого майданчика по вулиці Старокостянтинівській на честь 600-річчя м.Чернівці приватним підприємцем Гуцуляком А.М. Яскраво пофарбовані гойдалки, спортивне знаряддя, лавки для відпочинку, насаджені ялинки, квіти гарною панорамою вписалися в зеленому кутку вулиці. Присутні на відкритті голова Першотравневої районної ради Ю.Ваньчицький, депутат міської ради В.Бешлей подякували Гуцуляку А.М. за ту гарну справу, яку він зробив для маленьких мешканців мікрорайону. Така благодійна справа достойна високої оцінки і служить прикладом для інших. Вже в другій половині дня на новому майданчику відпочивало чимало дітлахів і лунав веселий дитячий сміх. А в приміщенні школи №13, що на Гарячому Урбані справжнє свято для місцевих дітей влаштували депутати обласної, міської та районної рад - представники фракцій Блоку Юлії Тимошенко. Кожна присутня на святі дитина отримала від благодійників солодощі та подарунки. Протягом кількох годин тривали дитячі розваги - різноманітні конкурси, танці, пісенний спів. Докладніше>>