На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

08.12.2008   Урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування

5 грудня ц.р. в Першотравневій районній раді відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. 

Зі словами щирої вдячності за самовіддану працю, чуйність та розуміння на адресу присутніх на зібранні депутатів, членів виконавчого комітету та працівників виконавчих органів звернувся голова районної ради Ваньчицький Ю. Зокрема, він зазначив, що всі посадовці служб, управлінь та відділів ради докладають чимало своєї душі, знань, вміння та досвіду для того, щоб з кожним днем все активніше вирішувалися актуальні і важливі завдання місцевого самоврядування.
Побажання наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці на теренах місцевого самоврядування висловили голова ради директорів підприємств Першотравневого району, член виконавчого комітету районної ради Тетяна Козлова та депутат районної ради Володимир Ладика.
За активну участь в діяльності районної ради, особливий внесок у вирішенні питань територіальної громади району, професіоналізм найактивніші депутати та працівники ради були нагороджені грамотами і подяками голови районної ради.
Привітати із святом і висловити особливу подяку депутату районної ради Вірі Мігаєсє за постійну увагу та допомогу прийшли директор Чернівецького притулку для дітей Янчук Ж. разом із своїми вихованцями.

Справжньою окрасою урочистого зібрання були виступи буковинських талантів - Владислава Боянчука, Миколи Гакмана, Георгія Постевки, зіркової студії класичного танцю «Балет» (керівник В.В'юга).


 

01.10.2008   Адміністративна комісія повідомляє

В період з 01.09.2008р. по 30.09.2008р. відбулися засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Першотравневої районної ради, які проводив її голова - Штефуник Ю.С. - заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступник голови адмінкомісії - Степанченко Н.Г.

На засіданні адміністративної комісії було розглянуто - 84 адмінпротоколи за участю громадян, які скоїли правопорушення.

Зокрема накладено адмінстягнення на правопорушників відповідно до ст.150 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил користування жилими приміщеннями) - 3/221грн.

 • Накладено адмінстягнення на - 67 правопорушників відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил благоустрою, недодержання правил щодо забезпечення чистоти) в т.ч.:
 • на - 21 правопорушника накладено адмінстягнення на суму - 1020грн - за неприбирання територій та прилеглих територій від сміття та складування будівельного сміття у невстановлених для цього місцях.
 • на - 4 правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 255грн за проведення земельних робіт без відповідних документів.
 • на - 3 правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 187грн та оголошено 1-е попередження за непокіс трав, спалювання листя.
 • на - 5 правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 357грн та 1-е попередження - за розклеювання оголошень у невстановлених для цього місцях.
 • на 3-ох правопорушників накладено адмінстягнення на суму - 136грн. за паркування автомашин у невстановлених для цього місцях.
 • на - 6 правопорушників накладено адміністративне стягнення на суму 374грн та 22-м оголошено попередження за відсутність договору та сплати за вивіз ТПВ.

Накладено адмінстягнення на 2-х правопорушників на суму - 102грн відповідно до ст. 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення (стихійна торгівля).

Накладено адмінстягнення за порушення правил торгівельного обслуговування населення - 3/357грн - (ст. 155 КУпАП).

Накладено адмінстягнення на 1-у особу на суму 255грн за ст.181/1 (надання сексуальних послуг).

Накладено адмінстягнення на 4-х правопорушників тиші та громадського спокою (ст. 182 КУпАП) на суму - 425грн та оголошено 1-е попередження.

Накладено адмінстягнення на 1-го правопорушника в сумі - 51грн за порушення правил утримання собак (ст. 154 КУпАП).

За несвоєчасне реєстрування народження дитини в відділі РАЦС накладено адмінстягнення на 2-х правопорушників на суму - 34 грн.


 

26.09.2008   Підготовка до осінньо-зимового періоду

Чергова ХХІ сесія районної ради, яка відбулася 25 вересня 2008 року розглянула одне із актуальних питань сьогодення - це підготовка житлового фонду району до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009р.р. Начальник управління житлового господарства районної ради Віталій Ротар проінформував присутніх про виконання тих обсягів роботи, які необхідні для вчасного початку опалювального сезону. Зокрема зазначив, що на заходи по підготовці до зими використано 1266,75тис.грн., в т.ч. відремонтовано та замінено 2442мп інженерних мереж, 37 опалювальних печей, 83 оголовки димовентиляційних каналів, виконано ремонт покрівель.

Комплексні заходи по підготовці житлового господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009р.р. виконані майже в повному обсязі.

Питання підготовки житлового фонду району до зими знаходяться в полі зору районних депутатів.

Зі співдоповіддю виступив голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного довкілля. Дмитро Сірман. Він проаналізував проведену роботу управлінням житлового господарства, КЖРЕП, ПП «Житлосервіс» по підготовці житлового фонду району до роботи в осінньо-зимовий період та звернув увагу на першочергове завершення робіт по підготовці до опалювального сезону в будинках, де проживають малозахищені верстви населення.

У обговоренні питання підготовки до зими прийняли участь Михайло Крайс - депутат міської ради, начальник ДКП «Чернівціводоканал», який проінформував депутатів та керівництво районної ради про загрозливу ситуацію, що склалася внаслідок великої заборгованості за спожиту воду мешканцями та підприємствами району.

Про стан справ по підготовці до опалювального сезону облтепломережі розповів її керівник, депутат районної ради Олександр Меленчук.

Сесія розглянула ряд інших питань, по яких прийняла відповідні рішення, спрямовані на поліпшення життєдіяльності району.

Також одноголосно була прийнята пропозиція, внесена депутатом Ростиславом Шерстюком, щодо прийняття участі депутатського корпусу в проведенні толоки, приуроченої до 600-річчя міста, на вулиці Чкалова, в районі аеропорту.


 

15.09.2008   Свято вулиці П.Сагайдачного

Напередодні храмового свята нашого міста, його 600-літнього ювілею продовжується добра традиція – урочисто відкривати вулиці міста після капітального ремонту. Тож осіннім ранком 13 вересня 2008 року чернівчани зібралися в Першотравневому районі на одній з найстаріших вулиць міста – вулиці Петра Сагайдачного щоб стати свідками її відкриття. Під мелодії українських пісень мешканці вулиці та гості міста зустріли господаря міста Миколу Федорука, голів районних у місті радах, працівників Першотравневої районної ради, керівників департаментів, підрядних організацій, які пішою ходою пройшлись вздовж відремонтованої і оновленої вулиці. З привітаннями та словами вдячності за виконані роботи по відновленню вулиці П.Сагайдачного виступили міський голова Микола Федорук, голова Першотравневої районної ради Юліан Ваньчицький, заступник міського голови Микола Попадюк, директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Олександр Шумейко, керівник підрядної організації, яка виконувала роботи Мирослав Саєвський. Подяками міського голови, грамотами та грошовими преміями районної ради були нагороджені працівники підрядних організацій: ПП «Сантехбудмеханізація», ПП «Єврофасадбуд», МКП «Бриз», ВАТ Новоселицька ПМК-25», ЗАТ ВКФ «Буковинський ремонтник», ПП «Престижремонт», ПП Яцко В.Г. Грамотою голови Першотравневої районної ради нагороджена директор Чернівецької філії ВАТ Райффайзен банку АВАЛЬ Конопська Євгенія Іллівна – за вагомий внесок у відкритті дитячого майданчика на вулиці П.Сагайдачного, який було відкрито цього ж дня. Урочиста частина свята прикрашалась виступами молодих талантів. Незважаючи на холодну дощову погоду свято на вулиці Петра Сагайдачного і відкриття дитячого майданчика відбулось. Дорослі та маленькі мешканці вулиці вдячні за її відродження та за майданчик, який став окрасою цього району міста. Докладніше>>
 

27.06.2008   Депутати звітували в прямому ефірі

25 червня ц.р. вдруге відбувся прямий ефір телепрограми «Справи радні» за участю депутатів Першотравневої районної ради - представників постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля.

Голова комісії - Д.Сірман коротко проінформував телеглядачів про діяльність комісії та напрямки роботи. Зокрема, було зазначено, що до складу комісії увійшли 15 депутатів - представників політичних партій, які представляють районну раду. Згідно делегованих повноважень міською радою районній раді, до компетенції комісії належать питання в галузі житлово-комунального господарства, а саме:

 • поточний і капітальний ремонт житлового фонду; 
 • експлуатація і утримання житлового фонду будинків місцевих рад; 
 • благоустрою і санітарного стану; 
 • індивідуального будівництва, перепланування квартир і будинків, добудови і недобудови до житлових будинків; 
 • будівництво господарських споруд.

На чисельні запитання телеглядачів, особливо з приводу санітарного стану та благоустрою територій, ремонту фасадів, доріг відповідали присутні В.Ротар та Р.Шерстюк.

Приємно було почути подяку за добрі справи на адресу присутніх від мешканців району, зокрема з вул.Узбецької, 25 - за виконання капітального ремонту будинку, з вул.Болотнікова - за допомогу по забезпеченню світлом.

Керуючий справами виконавчого комітету районної ради Г.Девяткова