На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

04.02.2009   Оголошення: Скликання ХХV сесії районної у місті ради V скликання

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Скликання ХХV сесії районної у місті ради V скликання

Доводимо до відома депутатів Першотравневої районної у місті Чернівці ради, що 20 лютого 2009 року о 15.00 год. в сесійній залі ради (вул.Руська, 183, ІІ поверх) скликається ХХV сесія районної у місті ради V скликання.

На розгляд сесії виноситься питання:

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету району за 2008 рік.


 

27.01.2009   Оголошення: розміщення тимчасово вільних коштів

ОГОЛОШЕННЯ

Комісія з питань проведення конкурсного відбору банків для розміщення тимчасово вільних коштів Першотравневого районного бюджету повідомляє, що проводиться конкурсний відбір банків для розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету.

Для участі в конкурсі банки-претенденти повинні подати конкурсній комісії наступну документацію:

 1. заяву на участь в конкурсі;

 2. копію банківської ліцензії та письмового дозволу Національного банку України на здійснення банківських та інших операцій;

 3. інформацію про частку прострочених і сумнівних кредитів в кредитному портфелі станом на 01.01.2009 року

 4. баланс станом на 01.01.2009 року

 5. конкурсну пропозицію.

Банк-претендент подає документи в запечатаному конверті на якому зазначається назва претендента та його адреса, найменування конкурсу, з поміткою «заява на участь в конкурсі»;

До участі в конкурсі буде прийматись документація тільки тих комерційних банків, які проводять діяльність на банківському ринку України не менше п'яти років.
Просимо врахувати, що передбачається розміщення коштів районного бюджету на депозитних рахунках з можливістю поповнення вкладу і часткового зняття коштів, з незнижувальним залишком 10 тис.грн. протягом 1 місяця.

Документи подаються за адресою:

м.Чернівці, вул.Руська, 183
Фінансове управління районної у місті ради
(конкурсна комісія), каб.201
Контактний телефон: (80372) 6-19-79
Лукашева Тетяна Олександрівна - головний спеціаліст
фінансового управління районної у місті ради

 

Документи на конкурс приймаються з 01.02.2009 року по 10.02.2009 року
Конкурсна комісія відбір буде проводити 11 лютого 2009 року


 

17.01.2009   Бюджет Першотравневого району – прийнято!

16 січня 2009 року відбулося засідання ХХІV сесії Першотравневої районної у місті ради V скликання, на якій розглядалось одне із важливих питань - це бюджет району на 2009 рік.

Напередодні, 13 січня 2009 року депутатами району на спільному засіданні постійних комісій детально розглянуто і вивчено проект бюджету району на 2009 рік. В обговоренні бюджету району активно приймали участь депутати: Старик Володимир Петрович – голова постійної комісії з питань бюджету, економіки та фінансів, Сірман Дмитро Онуфрійович – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального господарства, благоустрою та санітарного стану довкілля, Кушнір Валерій Михайлович – голова постійної комісії з гуманітарних питань, праці та соціального захисту населення та Крайс Мар’яна Георгіївна – депутат районної у місті ради.
Зокрема Сірман Д.О. запропонував винайти та виділити кошти на продовження, запровадженого в 2008 році прямого ефіру телепрограми «Справи радні», яка дає можливість висвітлювати роботу Першотравневої районної у місті ради, а телеглядачам задавати та вирішувати наболілі проблемні питання. Присутні на засіданні депутати одноголосно підтримали пропозицію Сірмана Д.О.
В роботі ХХІV сесії Першотравневої районної у місті ради прийняли участь Миронова Людмила Павлівна – начальник відділу фінансування підприємств комунальної власності, фінансового управління міської ради, керівники виконавчих органів районної у місті ради, начальники КЖРЕПів.
З проектом рішення «Про бюджет району на 2009 рік» ознайомив Фальоса Іван Петрович – заступник голови з питань діяльності виконавчих органів районної у місті ради, начальник фінансового управління, який довів до депутатів, що в 2009 році планується установити: 

1. Загальний обсяг доходів бюджету району в сумі 49 479 200 грн., в тому числі обсяг дотації вирівнювання, що одержуються з міського бюджету в сумі 9 642 500 грн., субвенції з міського бюджету в сумі в сумі 7 818 000 грн. та субвенції з Державного бюджету в сумі 29 935 300 грн.

Обсяг доходів загального фонду бюджету в сумі 36 347 900грн., спеціального фонду 13 131 300 грн. 

До відома, доходами районного бюджету, відповідно до повноважень делегованих районній раді визначено:

- земельний податок з фізичних осіб (75%);
- 100% надходжень ринкового збору від мікро ринків району;
- надходження державного мита, сплаченого на території району фізичними особами;
- адмінштрафи, накладені районною адмінкомісією;
- субвенції з Державного бюджету України;
- дотації вирівнювання, що одержуються з міського бюджету 2,751%;
- інші субвенції з міського бюджету.

2. Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2009 рік в сумі 49 479 200грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету 36 347 900 грн. та видатків спеціального фонду бюджету 13 131 300грн., за функціональною та відомчою структурою бюджету.

До відома, видатками районного бюджету, відповідно до повноважень делегованих районній раді визначено:

- утримання органів місцевого самоврядування;
- соціальний захист та соціальне забезпечення;
- житлово-комунальне господарство;
- інші видатки.

Одночасно на сесії розглядались і приймались рішення з інших не менш важливих для району питань. Одне із них – це затвердження заходів щодо запобігання впливу негативних наслідків фінансово-економічної кризи. Заходи спрямовані протистоянню наслідків кризи в Першотравневому районі.
В роботі сесії активно приймали участь депутати: Старик Володимир Петрович та Сірман Дмитро Онуфрійович.

За пропозицією профільної комісії присутні депутати одноголосно затвердили бюджет на 2009 рік по доходах і видатках у сумі 49 479 200грн. та всі решта винесених на розгляд сесії питання.


 

15.12.2008   Оперативна інформація Першотравневої районної ради

В ході обстеження будинків, які постраждали внаслідок стихійного лиха, складено списки неповнолітніх дітей.

Всього нараховано 46 осіб, з них:

 • дошкільного віку – 13 (2002 – 2008р.н.),
 • шкільного - 26 (1992 – 2003р.н.),
 • підлітки - 7 (1990 – 1992р.н.).

Проведена робота по формуванню груп дітей для відправки на відпочинок:

 • В “Артек” – 5 осіб.
 • В “Молоду Гвардію” – 6 осіб.
 • В м. Запоріжжя - (Азовське море) – 10 осіб.

Відкрито благодійний рахунок на підтримку постраждалих від повені в управлінні праці та соціального захисту населення Першотравневої районної ради:

ЄДРПОУ *03190863*
МФО *856135* ГУДКУ в Чернівецькій області
р/р *35427017001438*
(реквізити розміщено на сайті районної ради).

Розміщено на сайті районної ради та в газеті “Чернівці“ звернення голови ради щодо надання посильної допомоги всім потребуючим.

Проводиться робота по виявленню серед постраждалих інвалідів ВВВ, інвалідів війни, праці, збройних сил та правоохоронних органів, вдів загиблих для надання матеріальної допомоги Державним комітетом України у справах ветеранів.

Фракції районної ради проводять роботу по збору коштів та наданню адресної допомоги:

Фракція “Наша Україна“ вже надала адресну допомогу в розмірі 4тис. грн. 8 сім’ям. Фракції “БЮТ“ та “Партія Регіонів“ також працюють в цьому напрямку.

Направлено листи підприємствам торгівлі (“Велика кишеня“, “Фаворит“, “Домотехніка“ та інші) щодо надання посильної допомоги постраждалим.

Направлено листи – подяки за проведені рятувальні роботи по ліквідації наслідків стихії в зоні підтоплення зведенним загоном з Миколаївської області від мешканців вулиці Синєльнікова, 19 та районної ради на адресу Миколаївської ОДА.

Прийнято рішення про перерахунок одноденного заробітку всіма працівниками виконавчих органів ради.

Керуючий справами виконавчого комітету районної ради Г.Девяткова


 

12.12.2008   Твори добро на всій землі - твори добро усім на радість!

Людям з давніх давен відома свята істина - допоможи ближньому. Благодійність - доброчинність притаманна людям великої і досконалої душі - даємо, тому що нам дано. Що може буде простішим і чистішим від такого спонукання, до бажання допомогти ближньому, який сьогодні потребує цієї допомоги. Пожертвування вимірюється чесною мірою, якщо воно іде від щирого серця.

Не говори про доброту, коли ти сам не сяєш,
Коли у радощах витаєш, забувши про чужу біду.
Бо доброта не тільки те, що обіймає тепле слово,
В цім почутті така основа, яка з глибин душі росте.

Щорічно в Першотравневому районі м. Чернівці проводиться благодійна акція "Милосердя". Акція спрямована на привернення уваги суспільства, державних комерційних та інших підприємств, організацій до проблем громадян похилого віку, інвалідів та інших найбільш вразливих верств населення.
У 2008 році до цієї акції долучилось більше 60 підприємств: обласне бюро технічної інвентаризації, охоронна агенція «Фобос» і «Фобос-2», МКП «Мінос», ООТО «Облспоживспілка», ЧВТКФ «Акцент ЛТД», ТОВ «Розма», ТзОВ «Машзавод», ВАТ «Чернівецький хлібокомбінат», ТВБВ №14 магазин «Марія», ТОВ «Роксолана-ЮМВ», КП «Піхта», КП «Фантазія», ВПТ «Гравітон», ПК ВАТ ЕК «Чернівціобленерго», АКБ «УСБ», ТОВ ТВФ «Імплекс», ПП «Житлосервіс», ПП «Романюк», КБ «Надра», ВАТ ЧЗ «Індустрія», ПП Дем?янишина, Чернівціспецкомунтранс, ПП «Довганюк», ПП Колеснік І.О., ПП Чев?юк Я.Т., ПП Руснак М.В., МКП «Осінь» (Гурковський С.С.), Кафе «Франсе» (Дрюхович В.І.), ПП «Тарас», ПП Терешкін В.В., ТОВ «Рікка», ПЧ-11 дистанція колії, ПП «Карпаткурортбуд», ТзОВ «Меркурій - Х», Цегельний завод №3, ПП Пилипів І.В., Госпрозрахункова поліклініка профоглядів, кафе «Сорбона», Приватний нотаріус Добровольська М.В., депутати партій «Наша Україна», «БЮТ», «Регіони», мешканці Першотравневого району: Каплюк Б.Т., Мазур К.І., Коврига Т.С., Покровська К.М., Любківська А.І., ПП «Андромеда», Чернівецька галузева рада профспілок будівельників, магазини «Вербена», «Меркурій», «Іва», Товариство «Гільфе», «Промінвестбанк», Райффайзен Банк «Аваль», «Оптика» (Демянишин О.В.), працівники Першотравневої районної ради, Пенсійного фонду України в Першотравневому районі, які надали різні види допомог найменш малозахищеним громадянам на загальну суму понад 750тис. грн.
На рахунок Першотравневої районної ради надійшли кошти від підприємств, установ, організацій всіх форм власності району в сумі 7952,00 грн., для надання матеріальної допомоги малозахищеним громадянам району.
В завершення районної благодійної акції «Милосердя» 9 грудня 2008 року спільно з депутатами партій «Наша Україна», «БЮТ», «Регіони» проведено заключний вечір у Чернівецькій загальноосвітній школі-інтернат №4, на якому дітям було подаровано швейні вироби, білизну, шкарпетки, взуття , продукти харчування, спортивний інвентар, телеапаратуру, одяг та взуття, бувший у використанні, на загальну суму 16790,00 грн.
Кажуть, що коли народжується людина то разом з нею на небі загорається нова зірка. У одних вона горить палкіше, у інших менше. Тож незалежно від того, наскільки яскраво Вам світить ваша зірочка - даруйте людям добро, радість, милосердя!

Ми вірим в силу доброти
Добро завжди сильніше злого
Дає наснагу щоб цвісти
І світлу обирать дорогу.
Ми вірим в силу доброти
Що має долю роботящу,
Ще хочемо щоб ми і ви
І все було у світі кращим!

Щиро дякуємо Вам усім хто не залишається байдужим до чужої біди, вважає за потрібне вчасно прийти на допомогу сироті, вдові, інваліду.

 

Перший заступник начальника Управління праці та соціального
захисту населення Першотравневої районної ради Тетяна Світко