На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

27.03.2009   Голова ради Ю.Ваньчицький про справи радні

Повернутись

У продовження минулорічної ініціативи депутатів ради стосовно виступів у прямому ефірі місцевого телеканалу в рубриці передачі "Справи радні", 25 березня відбувся перший в нинішньому році прямий ефір, в якому прийняв участь голова районної у місті ради Юліан Антонович Ваньчицький.
Протягом відведених сорока хвилин ефіру він намагався, відповідаючи на чисельні запитання ведучого телеефіру Єгора Подкидишива та телеглядачів, розповісти про здійснені протягом 2008 року та в нинішньому році радні справи у відповідності з делегованими повноваженнями.
Увага була акцентована, в першу чергу, на виконанні в Першотравневому районі заходів по підготовці до 600-літнього ювілею міста, на питаннях заборгованості, що виникла за виконані роботи перед підрядними організаціями, на результатах виконання міських програм тощо.
Окремою темою була тема повені. Ю.Ваньчицький розповів про ту роботу, яка була проведена в постраждалій частині району, що охопила 10 вулиць, працівниками виконавчих органів ради та депутатським корпусом.
У виступі було висвітлено і стан справ у сфері соціального захисту малозахищених верств населення, у бюджетній сфері, а також у питаннях санітарного стану та благоустрою району.
Телеглядачі мали можливість задавати питання в телефонному режимі, однак за браком часу відповіді отримали не всі. Порушені питання будуть розглянуті найближчим часом та надані письмові відповіді.
Наразі, на адресу районної ради від громадян надходили подяки, зокрема від мешканця будинку № 4 по провулку Смотрицького О.Коноплянко за належну організацію роботи по благоустрою території.
Користуючись нагодою, голова ради звернувся до керівників підприємств усіх форм власності, навчальних закладів, органів самоорганізації населення та до всіх мешканців району прийняти участь у оголошеному з 16 березня місячнику санітарної очистки та благоустрою території району.
Завершив свій виступ голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Юліан Антонович Ваньчицький з привітанням чернівчан з нагоди 65-ої річниці визволення міста Чернівці від німецько-фашистських загарбників, наступаючими Великодніми святами та побажанням всім доброго здоров'я, оптимізму та натхнення на добрі справи.


 

27.03.2009   Звернення депутатів

Повернутись

В цей складний час, в якому ми з вами живемо, підтримки людей з особливими потребами ніколи не буває багато, її завжди не вистачає.

Особливо її потребують люди, безнадійно хворі, які волею долі опинилися на лікарняному ліжку, яким потрібне не тільки кваліфіковане лікування, а й нормальні, повноцінні умови існування у медичному закладі.

Ми звертаємось до всіх небайдужих громадян нашого міста, керівників установ, підприємств та організацій всіх форм власності, приватних підприємців надати посильну благодійну допомогу у вигляді меблів, постільної білизни, посуду, миючих засобів, сантехніки, побутової техніки та іншого господарського інвентарю відділенням обласної психіатричної лікарні, яка знаходиться в нашому місті на вулиці Мусорського,2.

Сподіваємось на чуйність і щиросердну допомогу тих чернівчан, які на сьогодні мають щастя бути здоровими, повносилими і заможними.

Хай їхні статки примножаться, а неабияка частинка перепаде знедоленому – хворому, самотньому, безпорадному.

Нехай добрі справи завжди повертаються сторицею до тих, хто їх робить.

Заздалегідь вдячні всім за підтримку та надану допомогу!

 


 

27.03.2009   Шановні чернівчани! Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення славетної дати в історії нашого краю - 65 - річниці визволення міста Чернівці від фашистських загарбників. Цей світлий та радісний день навіки вписаний у літопис нашого краю. Ми повсякчас пам'ятаємо про ті великі втрати і важкі випробування, які випали на долю наших воїнів-визволителів Буковини. Безсмертний подвиг визволителів - це приклад самовідданості, стійкості і мужності для нас і всіх майбутніх поколінь. Святим обов'язком нашого суспільства є щоденна турбота і піклування про ветеранів війни і тилу, розуміння їх життєвих потреб та законних інтересів. Ми низько схиляємо голови перед пам'яттю полеглих героїв і вшановуємо живих. Сердечно зичимо вам, дорогі ветерани, і вашим родинам міцного здоров'я, довгих років активного життя, родинного затишку і добробуту, мирного неба на довгі літа. Докладніше>>
 

25.03.2009   Прямий ефір голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради на телеканалі ТРК "Чернівці" о 20.30

Повернутись

Сьогодні 25.03.2009 о 20 год 30 хв на телеканалі ТРК "Чернівці" в програмі "Справи радні" відбудеться прямий ефір голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради Юліана Антоновича Ваньчицького


 

25.03.2009   Шановні чернівчани, депутати Першотравневої районної у місті Чернівці ради! Дорогі ветерани!

Запрошуємо прийняти участь в урочистих мітингах та покладанні вінків і квітів до пам'ятників загиблих воїнів-визволителів, з нагоди 65-річниці визволення міста Чернівці від фашистських загарбників, які відбудуться 27 березня 2009 року о 10.00 год. біля пам'ятника танку Нікітіна (вул.Гагаріна) та 10.30 год. на Центральному кладовищі міста Чернівці (вул.Кишинівська).

Голова Першотравневої районної у місті ради Ю.Ваньчицький