На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

23.09.2015   Остання сесія Першотравневої районної у місті Чернівці ради VІ скликання.

17 вересня відбулась ХХХІ сесія районної у місті ради VІ скликання. В роботі сесії районної ради, яку провів голова ради Тарас Бабух, взяли участь районні обранці, заступники голови районної у місті ради, начальники відділів, управлінь та служб виконавчих органів ради, начальники КЖРЕПів, ПП «Житлосервіс», ТОВ «ТД Укрвторресурс».

До порядку денного пленарного засідання були внесені  5 актуальних  питань життєдіяльності району.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного головуючий привітав депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та вручив окремим депутатам районної ради, голові Першотравневої районної ради ветеранів Василю Сорохану грамоти, подяки за плідну співпрацю на теренах місцевого самоврядування.

Одноголосно депутати районної ради підтримали звернення до керівника МКП «Чернівцітеплокомуненерго» щодо перегляду норм споживання тепла (теплової енергії) на 1 м.кв. у будинках, де немає теплових лічильників з приведенням таких показників у відповідність до показників споживання тепла аналогічними будинками, де встановлені лічильники теплової енергії.

На завершення голова районної ради Тарас Бабух повідомив, що відбулась остання чергова сесія Першотравневої районної у місті Чернівці ради шостого скликання та подякував депутатам за співпрацю, взаєморозуміння, підтримку та плідну роботу протягом всієї каденції. Також побажав депутатам і надалі продовжувати свою громадську діяльність та перемоги у місцевих виборах 2015 року.

 

21.09.2015   Управління праці та соціального захисту населення інформує

За результатами аналізу виробничого травматизму за сім місяців поточного року, в порівнянні з відповідним  періодом  2014 року, відбулось збільшення кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком, пов’язаних з виробництвом.

Враховуючи зазначене, з метою запобігання виробничого травматизму на  підприємствах, в установах  і організаціях району, створення

безпечних умов праці, просимо проаналізувати  та розглянути на нарадах стан охорони  праці та промислової безпеки на підприємстві ( установі, організації), а також  звернути  увагу на питання  безпечного функціонування  та експлуатації  обладнання  котельні (якщо є) в осінньо-зимовий період.
 

15.09.2015   Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях повідомляє

Фінансування виплати пенсій іде за графіком 

Управлінням Пенсійного фонду України в м. Чернівцях фінансування виплати пенсій вересня 2015 року здійснюється  згідно  з  графіком  і  станом на  15.09.2015 вже профінансовано 52,9 % від місячної потреби.

Щодо призначення студенту пенсії у зв'язку із втратою годувальника

 

Діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах (у тому числі у період між завершенням навчання в одному із зазначених навчальних закладів та вступом до іншого навчального закладу або у період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем та продовженням навчання за іншим за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців), мають право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення 23 років.

Така пенсія їм призначається за умови, що померлий годувальник, який не отримував пенсію, мав таку тривалість страхового стажу, яка необхідна йому для призначення пенсії по III групі інвалідності (від – 1 до 15 років - в залежності від того, в якому віці настала смерть).

 

Катерина Лакуста, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях

 

 

Як бути, якщо немає мінімального пенсійного стажу?

 

Щоб розраховувати на державну пенсію потрібно мати мінімальний страховий стаж не менше 15 років. У разі, якщо у людини не вистачає необхідного стажу, вона може укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Таким чином, період, за який сплачено внески, буде зараховано до страхового стажу. Умови такої участі, розмір внесків та періодичність їх сплати визначаються відповідним договором.У разі, якщо особа не набула 15 років страхового стажу, органами соціального захисту населення їй може бути призначена державна соціальна допомога.

 

Кароліна Паскар, заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно – аналітичних систем управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях

 

Пенсіонеру на замітку

У разі свого працевлаштування (у тому числі зайняття підприємницькою діяльністю) просимо обов'язково повідомити про це Пенсійний фонд. Це ж стосується й зміни місця проживання та інших обставин, що можуть вплинути на розмір та своєчасність виплати Вашої пенсії. Це убереже Вас від неприємних клопотів по поверненню отриманих коштів. Разом з тим, не забувайте, що у Ваших інтересах також повідомляти і про звільнення з роботи, адже це може вплинути на збільшення розміру пенсійних виплат. За довідковою інформацією звертатись: вул. Головна,205, т. 7-45-31, адреса скайп-зв»язку: еdune_vikno

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях

 

 

Оголошення

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях радить пенсіонерам міста, які замовляли пенсійне посвідчення, поцікавитись його наявністю та отримати в управлінні за адресою : вул. Головна,205, т. 7-45-31, адреса скайп-зв'язку: еdune_vikno


 

10.09.2015   Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях повідомляє

До уваги боржників! У ваших руках – доля людей

 

На сьогоднішній день більшість людей усвідомлює необхідність наявності страхового стажу, адже це є основним критерієм при призначенні або перерахунку пенсії, отриманні інших соціальних виплат, гарантованих Конституцією України.

Наповнення бюджету Пенсійного фонду залежить, зокрема, й від того, як боржники розраховуються з Пенсійним фондом. Відтак, нагальним постає питання чіткого дотримання страхувальниками платіжної дисципліни, своєчасності, повноти перерахування єдиного внеску, інших платежів, недопущення зростання заборгованості до Пенсійного фонду.

Докладніше>>
 

07.09.2015   Управління ДМС України в Чернівецькій області інформує

Щодо порядку реєстрації місця проживання при поселенні до студентських гуртожитків

 

Початок нового учбового року супроводжується поселеннями студентів вишів до гуртожитків та обов’язковою процедурою реєстрації місця проживання.

Міграційна служба інформує, що реєстрація місця проживання або місця перебування особи передбачає внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру про місце проживання або місце перебування особи  із зазначенням адреси,  за якою з особою може вестися офіційне листування або вручення офіційної кореспонденції.

Відомості про місце проживання та місце перебування особи вносяться до паспорта громадянина України відповідно до Закону України  «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 року за № 2109/22421.

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання. Реєстрація місця проживання здійснюється в день подання особою документів.

Для реєстрації місця проживання особа або її законний представник подає до територіального підрозділу ДМС України:

письмову заяву про реєстрацію місця проживання;

документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;

квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;

талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні не подається у разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання;

документи, що підтверджують право на проживання в житлі – ордер,  свідоцтво на право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї  на реєстрацію місця проживання.

Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від 21 січня 1993 року № 7-93, фізична особа за оформлення реєстрації місця проживання повинна сплачувати держмито у розмірі 0,05 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 0,85 гривні.

Начальник Першотравневого РВ
в м. Чернівцях УДМС в
Чернівецькій області
В.Ф.Паскар