ВД на постійній основі

Опис меж виборчої дільниці

Приміщення для голосування

ВО
місто

ВО область

Адреса

Місце знаходження

730446

вул.Архангельська, вул.Бершадська, вул.Білоруська: 30–30Б, 38–38А, 40–86; вул.Вапнярська, вул.Волинська, вул.Гайова, вул.Гайсинська, вул.Генічеська, вул.Дебальцевська, вул.Ізмайлівська, вул.Козятинська, вул.Лубенська, вул.Пархоменка Олександра, вул.Ромоданівська, вул.Синельникова Миколи, вул.Узбецька: 30–58; вул.Черкаська, вул.Ямпільська, пров.1-й Ізмайлівський, пров.1-й Козятинський, пров.1-й Пархоменка Олександра, пров.2-й Пархоменка Олександра, пров.3-й Пархоменка Олександра

вул.Білоруська, 77

школа №16, фойє

1

53

730447

вул.Білоруська: 1–29А, 31–37, 39; вул.Літинська, вул.Машинобудівників, вул.Разіна Степана, вул.Узбецька: 1–27А; пров.Білоруський, пров.Узбецький

вул.Білоруська, 77

Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, кабінет гурткової роботи

730448

вул.Барбюса Анрі, вул.Гагаріна Юрія: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38Д, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66; вул.Глухівська, вул.Донбасівська, вул.Керченська, вул.Коростишівська, вул.Куп’янська, вул.Львівська, вул.Моцарта Вольфганга Амадея, вул.Прутська, вул.Римського-Корсакова Миколи, вул.Сагайдачного Петра гетьмана: 1–7; вул.Севастопольська, пров.Прутський

вул.Шепетівська, 5

будинок естетики та дозвілля, глядацький зал

2

730449

вул.Бахмацька, вул.Головна: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 31А, 33, 35, 41, 43, 45; вул.Коростенська, вул.Лібкнехта Карла, вул.Люксембург Рози, вул.Мінська, вул.Сагайдачного Петра гетьмана: 8–69; вул.Старобельська, вул.Сучавська, вул.Турецька, вул.Удонова Михайла, вул.Ужгородська, вул.Хорольська, вул.Шепетівська, вул.Шкільна, вул.Шолом-Алейхема, пл.Нижньобазарна, пров.Турецький, пров.Шкільний

вул.Шкільна, 3

школа №14, фойє

730450

вул.Гейне Генріха, вул.Карамзіна Миколи, вул.Краснодарська, вул.Миколи Садовського, вул.Руська: 3–78Д, 80, 82, 86; вул.Сагайдачного Петра гетьмана: 70–103; вул.Шептицького Андрея Митрополита, вул.Яремчука Назарія, пров.Інтернаціональний, пров.1-й Сагайдачного Петра гетьмана, пров.2-й Сагайдачного Петра гетьмана

вул.Садовського Миколи, 6

професійний ліцей автомобільного сервісу, актовий зал

3

730451

вул.Головна: 51, 53, 55, 57, 61, 61-63, 63; вул.Доброго Олександра, вул.Райса Едуарда, вул.Українська: 1–28; пл.Центральна: 4, 5, 6;

вул.Доброго Олександра, 4

коледж Львівського державного аграрного університету, читальний зал

730452

вул.Гоголя Миколи, вул.Головна: 65, 69, 71, 75, 77, 79, 81; вул.Кобилянської Ольги: 2–27, 31–37, 39; вул.Кохановського Антона

вул.Головна, 73

гімназія №2, спортзал

730453

вул.Вірменська: 3–7, 18, 20–22; вул.Гакмана Євгена Митрополита: 9, 11, 13, 15; вул.Головна: 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 111, 115, 117; вул.Кафедральна: 8, 10, 12; вул.Кобилянської Ольги: 30, 38, 43–55А; вул.Челюскінців, пров.Вірменський

вул.Головна, 87

школа №2, спортзал

730454

вул.Гулака-Артемовського Семена, вул.Джамбула Джабаєва, вул.Димитрова Георгія, вул.Кобилиці Лук’яна: 2–34; вул.Наливайка Северина, вул.Тобілевича Івана, вул.Фучика Юліуса, вул.Целана Пауля, пров.Казарменний

вул.Кобилиці Лук’яна, 21А

регіональне відділення Фонду держмайна України, фойє

4

54

730455

вул.Гонти Івана, вул.Добрянського Анатолія, вул.Козачука Івана, вул.Ольжича Олега: 3–28; вул.Шевченка Тараса: 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 52, 54;

вул.Шевченка Тараса, 14/16

школа №4, спортзал

730456

вул.Вірменська: 11–17, 19, 28–42; вул.Крилова Івана, вул.Лермонтова Михайла, вул.Маяковського Володимира, вул.Панаса Саксаганського, вул.Петровича Якоба, вул.Пушкіна Олександра, вул.Смаль-Стоцького Степана академіка, вул.Українська: 32–57; вул.Шевченка Тараса: 45, 47, 49, 51, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 71, 73, 73А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100; пров.Пушкіна Олександра

вул.Вірменська, 16

Інститут післядипломної педагогічної освіти, актовий зал

730457

вул.Бєлінського Віссаріона, вул.Буковинська: 10, 12, 14, 16, 18–18А, 22, 24–84, 86; вул.Канюка Сергія, вул.Кармелюка Устима: 1–26, 32, 34; вул.Квітки-Основ’яненка Григорія, вул.Кобилиці Лук’яна: 36–122; вул.Ольжича Олега: 29–52; вул.Рєпіна Іллі, вул.Ярошинської Євгенії, пров.Кобилиці Лук’яна, пров.Кочубея Василя, пров.Львівський, пров.Рєпіна Іллі

вул.Кобилиці Лук’яна, 88А

ліцей №2, фойє

5

730458

вул.Білоусова Василя, вул.Боярка Олексія, вул.Буковинська: 1А–9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; вул.Гаврилюка Володимира, вул.Головна: 123, 125, 133, 137; вул.Гончара Олеся, вул.Гребінки Євгена, вул.Ризька, вул.Червінського Костянтина, вул.Чехова Антона, пров.Гончара Олеся

вул.Головна, 131

гімназія №3, фойє

730475

вул.Головна, 137, Обласна комунальна установа "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

 

вул.Головна,137

Чернівецька обласна клінічна лікарня

730477

вул.Головна, 129, Комунальна медична установа "Міський клінічний пологовий будинок №1"

 

вул.Головна,129

Міський клінічний пологовий будинок №1

730459

вул.Герцена Олександра: 12–14, 16, 18–20, 22–24, 26, 28–39, 41–41А, 43–43А, 45; вул.Довбуша Олекси, вул.Залозецького Володимира: 57–65, 74–90, 94; вул.Кармелюка Устима: 27–31, 33, 35–79, 81, 83–83В; пров.Донський, пров.1-й Кармелюка Устима, пров.2-й Герцена Олександра, пров.2-й Кармелюка Устима, пров.3-й Герцена Олександра

пров.1-й Кармелюка Устима, 6

кооперативний економіко-правовий коледж, актовий зал

6

730460

вул.Герцена Олександра: 40, 42, 44, 46–91; вул.Залозецького Володимира: 93, 95–115; вул.Кочубея Василя, вул.Салтикова-Щедріна Михайла

вул.Герцена Олександра, 36

школа №3, їдальня

730461

вул.Волзька, вул.Герцена Олександра: 2А–11, 15, 17, 21, 25, 27; вул.Головна: 145, 147, 147А, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169; вул.Залізняка Максима, вул.Залозецького Володимира: 2–28, 30, 32, 34; вул.Криворізька, вул.Чорноморська, пров.1-й Герцена Олександра

вул.Гребінки Євгена, 16

коледж дизайну та економіки, актовий зал

7

730462

вул.Білоцерківська, вул.Братерства, вул.Винниченка Володимира: 63, 65, 67, 69, 74, 76, 78, 86, 88–88Б; вул.Дніпропетровська, вул.Євдокименка Анатолія, вул.Єреванська, вул.Залозецького Володимира: 29–29А, 31, 33, 35–52, 68–72; вул.Кавказька, вул.Кармелюка Устима: 80, 82, 85–167; вул.Руданського Степана, вул.Ставропольська, вул.Цулукідзе Олександра, вул.Черемоська, вул.Чернігівська, вул.Чуляка Миколи, пров.Чуляка Миколи, пров.1-й Вінницький, пров.2-й Вінницький, пров.2-й Чагорський, пров.3-й Вінницький, пров.3-й Чагорський, просп.Незалежності: 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 57А, 61, 63, 63В, 65, 67, 69, 71, 73А, 73Б, 75, 79;

вул.Кармелюка Устима, 78

ПАТ "Цегельний завод №3", актовий зал

55

730463

вул.Будівельників, вул.Винниченка Володимира: 1–62, 64, 66, 68, 70–72; вул.Глібова Леоніда, вул.Головна: 181, 185, 187, 189, 191, 199, 203, 211, 213, 215; вул.Ковальчука Миколи, вул.Маловокзальна, вул.Миру: 1–16, 18; вул.Толбухіна Федора маршала, вул.Чкалова Валерія: 2–18, 22–22Б; пров.Чкалова Валерія, просп.Незалежності: 40, 42, 83, 85, 87, 89;

вул.Глібова Леоніда, 12

школа №20, фойє

8

730464

вул.Головна: 225, 227, 233, 235, 239, 241, 253, 275А, 275Б, 275В, 275Г, 275Д, 277, 277А, 277Б, 279, 279А, 279Б, 279Г, 281, 281А, 281Б, 281В, 285А, 285В, 285Г;

вул.Головна, 265В

фірма "Ніко", фойє

730465

вул.Авангардна: 1–15; вул.Авіаційна, вул.Миколаївська, вул.Миргородська, вул.Миру: 17, 19–27; вул.Сосюри Володимира, вул.Текстильників, вул.Чкалова Валерія: 19–19А, 25–34А; пров.Миколаївський, пров.Миру, пров.Текстильників

вул.Чкалова Валерія, 30

КП "Міжнародний аеропорт "Чернівці", зал засідань

730469

вул.Батуринська, вул.Буковинська: 85, 87–89; вул.Віденська, вул.Декабристів, вул.Жасминна: 1–1Д, 7, 9А; вул.Зелена, вул.Кишинівська: 1–16, 20, 22–22А, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Лазо Сергія, вул.Московської Олімпіади: 2, 4, 6–6А; вул.Орловська, вул.Руставелі Шота, вул.Руська: 79, 81, 85, 87А–142, 144–144А, 146, 148, 150, 152, 154–156, 158, 164, 168, 170, 172–174, 176, 180–180В, 182–186А; вул.Слов’янська, вул.Сумська, вул.Херсонська, пров.Буковинський, пров.1-й Віденський, пров.2-й Віденський

вул.Руська, 182А

дошкільний навчальний заклад №20, музичний зал

9

730560

вул.Болотникова Івана, вул.Бородинська, вул.Винниченка Володимира: 73, 75, 77, 79–85, 87, 89–134А; вул.Галкіна Кузьми, вул.Герцаївська, вул.Дністрянська, вул.Жасминна: 2В–6, 8–9, 10–85; вул.Кишинівська: 17–19А, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–106; вул.Красноїльська, вул.Магалянська, вул.Макаренка Антона, вул.Молодіївська, вул.Обнорського Сергія академіка, вул.Озерна, вул.Руська: 143–143Б, 145–145А, 147, 149, 151, 153, 157, 159–163, 165–167Б, 169, 171–171Б, 175–175А, 177–179, 181, 188–192А; вул.Саянська, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Череповецька, вул.Яна Райніса, пров.Герцаївський, пров.Красноїльський, пров.Степовий, просп.Незалежності: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6Д, 7, 7А, 8, 9, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 19, 21, 23А, 25, 27, 27А, 27Б;

вул.Винниченка Володимира, 119

школа-інтернат "Багатопрофільний ліцей", спортзал

730474

вул.Батумська, вул.Боянівська, вул.Букова, вул.Волошкова, вул.Гречаного Валерія, вул.Дундича Олеко, вул.Жванецька, вул.Житомирська, вул.Ізяславська, вул.Кіцманська, вул.Кобзарська, вул.Московської Олімпіади: 3–3Є, 5, 7–130Г; вул.Новоушицька, вул.Паркова, вул.Ракетна, вул.Рилєєва Кіндрата, вул.Ромашкова, вул.Світловодська, вул.Смотрицька, вул.Старокостянтинівська, вул.Таджицька, вул.Тиха, вул.Тихорецька, вул.Троянівська, вул.Фастівська, вул.Ясинуватська, пров.Жванецький, пров.Ракетний, пров.Смотрицький, пров.1-й Таджицький, пров.2-й Таджицький, пров.3-й Таджицький, пров.4-й Таджицький, пров.5-й Таджицький, проїзд Жванецький, проїзд Смотрицький

вул.Фастівська, 30А

автодорожній технікум ТСОУ, актовий зал

13

730466

вул.Руська: 194–194З к.ГУРТ, 219А–219Д, 221–221А, 223–223Д, 229–229Б;

вул.Руська, 194 З

комерційний технікум, спортзал

56

730476

вул.Фастівська, 2, Обласна комунальна установа "Лікарня швидкої медичної допомоги"

вул.Фастівська,2

Лікарня швидкої медичної допомоги

730479

вул.Фастівська, 20, Обласна комунальна установа "Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни"

вул.Фастівська,20

Обласний госпіталь інвалідів ВОВ

730467

вул.Авангардна: 43–57; вул.Руська: 196–219, 219Е к.1–219Е к.6, 222, 225; вул.Чорновола В’ячеслава

вул.Руська, 198

професійно-технічне училище №8, спортзал

10

730468

вул.Руська: 222А, 224–224А, 226, 227, 231–235В, 237, 239–245А, 249–253;

вул.Руська, 228А

школа №42, фойє

730478

вул.Руська, 207А,  Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня"

вул.Руська,207 А

Обласна дитяча клінічна лікарня

730470

вул.Комунальників, вул.Олени Пчілки, вул.Руська: 226А–226Б, 236А–236Е к.3, 238, 246, 248Б, 267, 273, 279;

вул.Руська, 228Б

професійний ліцей сфери послуг, спортзал

11

730473

вул.Алтайська, вул.Асакі Георге, вул.Барнаульська, вул.Богуславська, вул.Бориспільська, вул.Бостана Григорія, вул.Броварська, вул.Висока, вул.Гараса Іллі, вул.Кагарлицька, вул.Кадіївська, вул.Ковпака Сидора, вул.Левіцкого Васіле, вул.Любарська, вул.Немирівська, вул.Нечая Данила, вул.Павлоградська, вул.Петрозаводська, вул.Пирятинська, вул.Порумбеску Чіпріана, вул.Роменська, вул.Рубежанська, вул.Румунська, вул.Семена Палія полковника, вул.Сімферопольська, вул.Сквирська, вул.Тарашанська, вул.Тетіївська, вул.Трипільська, вул.Уральська, вул.Усурійська, вул.Шаргородська, пров.Ковпака Сидора, пров.Новоселицький, пров.Петрозаводський, завулок Бориспільський, завулок Кагарлицький

вул.Немирівська, 3

школа №13, актовий зал

730471

вул.Руська: 255–263, 269, 275, 281А–281Б, 287А–287Б, 287З;

вул.Руська, 251

ПП "Житлосервіс", фойє

12

730472

вул.Руська: 265, 271, 277, 283А–285Д, 287Д–287Ж, 289А–289Г;

вул.Руська, 257А

школа №28, фойє